6
24 січня
понеділок

Error: Any articles to show

Передачі

НОВИНИ
"НОВИНИ" - це об’єктивна, різнопланова інформація із різних сфер життя Херсонщини. Журналісти телеканалу "ТВій Плюс" розповідають про найсвіжіші події та факти у щоденній програмі 5 разів на добу
НОВИНИ
"ТИЖДЕНЬ У ФАКТАХ" - інформаційна щотижнева програма про найактуальніші новини та події з життя Херсонської області.
НОВИНИ
"ЖИТТЯ БЕЗ МАСОК" - своєрідний багатосерійний проект про цікавих і відомих людей Херсона та області. Його мета - розкрити і показати особистість без маски повсякденного життя. Ми розкриємо вам таємниці та секрети відомих людей.
НОВИНИ
"ДІЛОВИЙ ТИЖНЕВИК" - аналітична телепрограма про актуальні події з вуст компетентних професіоналів, аналітиків і політиків. Найбільш актуальні сторони життя суспільства. Щотижнева інформаційно-аналітична програма.
НОВИНИ
"КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ХЕРСОНЩИНА" - це розповсюдження кращих досягнень високого рівня конкурентоспроможних фахівців, товарів та компаній із різних сфер життя Херсонщини.
НОВИНИ
У телепрограмах "АКТУАЛЬНО" ми розповідаємо про найактуальніші події як міста, так і області. Розкриваємо найрізноманітніші теми як у сфері політики та економіки, так і в усіх сферах сучасного буття : науки, освіти, медицини.
НОВИНИ
"ВАШЕ ЗДОРОВЯ" - не втрачайте можливість бути краще. Корисні поради, питання краси та здоров'я все це у програмі про здоровий спосіб життя.
НОВИНИ
"ДІАЛОГИ" - студійна програма. гості, запрошені в студію разом з ведучими розкривають проблеми, що хвилюють наших телеглядачів.
НОВИНИ
"ТІНЕЙДЖЕРСЬКІ НОВИНИ" - програма про те, що хвилює молоде покоління, все для дітей і про дітей.
НОВИНИ
"ЧАЙ ЧИ КАВА?" - ранкова програма, бесіда з цікавими особистостями за чашкою ароматної кави або чаю, поради гостей про те, як зробити свій ранок хорошим початком дня.
НОВИНИ
Цикл програм "ДОЗВОЛЬТЕ ПРЕДСТАВИТИ", зокрема "Дозвольте представити Польщу". Кореспонденти нашого телеканалу подорожують разом із вами далекими країнами зарубіжжя розповідають про культуру та звичаї Європейських країн або нашої України. Мандруйте разом із нами.
НОВИНИ
"НЕЗРУЧНЕ ЗАПИТАННЯ" - проект в якому відомі люди Херсона відповідають на дуже незручні питання телеглядачів. "Незручне запитання" дискусійний майданчик, де, ґрунтуючись виключно на принципах свободи слова, йде ділове обговорення тих питань, якими живе місто.
НОВИНИ
Телемарафон "Цінуємо українське"

Новини

Останні додані

Дивиться також