6
28 жовтня
четвер

Error: Any articles to show


Якщо телебачення, то телеканал "ТВій ПЛЮС"

Телеканал "Твій ПЛЮС" – це 24 години актуальної інформації. У цьому переконані телеглядачі, які дивляться саме наш телеканал. "Твій ПЛЮС" дуже швидко розвивається, на медійному просторі Херсонської області. Розпочинав мовлення тільки у Херсоні, але життя не стоїть на місці. Ми отримали доповнення до ліцензії у Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення. І вже з 2011 року нас бачать у Цюрупинську, Голій Пристані, Каховці і Новій Каховці. Наш діапазон значно розширився, ми повною мірою відчуваємо зворотний зв'язок з нашими телеглядачами. Словом, у нас ви знайдете все те, що необхідно сучасному глядачу, аби бути у курсі останніх подій. Таким чином, значний відсоток нашого мовлення становлять тематичні просвітницько-інформаційні програми, пізнавальні та дитячі передачі, цікаві кінофільми та обов’язково щодня якісний випуск новин.
З 2015 року телеканал "ТВій ПЛЮС" ТОВ "Медіа Група Позитив" перейшов на мовлення в цифровому форматі MPEG-TS через ІР-інтерфейс

Уже у назві каналу «Твій Плюс» чітко окреслено: він – для вас. Він - ВАШ надійний плюс. Він неодмінно доповнить ваше життя новою цікавою інформацією і приємними емоціями.

Для вас - об’єктивна, різнопланова інформація із різних сфер життя Херсонщини. Ви отримаєте її у щоденних випусках новин, підсумкових щотижневих програмах, у студійних діалогах, телепрограмах «Актуально», «Життя без масок», «Діловий тижневик», «Чай чи кава» та інших. Ми відчуваємо, що кожен телеглядач може оцінити нашу роботу гідно і допомогти нам стати досконалішими.